Dowiedz się więcej odnośnie naszego hotelu

Co ciekawego zobaczysz?

Każdemu poszukującemu profesjonalnej hotelu zajmującego się goszczeniem ludzi poleca się nasz hostel. Ośrodek szalas jest bez wątpienia świetnym miejscem na rekreację i odpoczynek.

Możesz u nas znaleźć sporo ciekawych i atrakcyjnych miejsc. Wybierz się w podróż po Tatrach. Zdobądź najtrudniejsze szczyty w Tatrach. Obawiasz się o pogodę? Zawsze możesz przedłużyć swoją rezerwację i zostać na dłużej. Nie pozwalamy aby pogoda pokrzyżowała plany naszym odwiedzającym. Z drugiej strony trzeba pamiętać o tym, że pogoda bywa nieprzewidywalna choć jak pokazuje nasze doświadczenie nie jest to dla nas duży problem – spokojnie w ciągu tygodnia znajdzie się zazwyczaj przynajmniej kilka dni bez deszczu. Naszą inną atrakcją są termy. Jeżeli masz problem z kręgosłupem bądź ogólnie ze swoim ciałem czy też chcesz po prostu odpocząć i się zrelaksować to okoliczne termy świetnie się sprawdzą. Wejdziesz do basenu, popływasz, porozmawiasz ze swoimi znajomymi i rodziną i od razu zrobi Ci się lepiej. Pamiętaj aby zabrać ze sobą kąpielówki. Oczywiście bez nich też uda Ci się skorzystać z term, bo zawsze możesz je kupić na miejscu. Przyjdź i przekonaj się sam jak wiele możliwości może dać Ci jeden Hotel.

Kim jestem?

O mnie: nazywam się Jarosław Golka! Urodziłem się w Inowrocławiu. Chodziłem do IX LO w w Gdyni, moja uczelnia to Politechnika Łódzka. Zawodu uczyłem się od Ambrożego Łukianenki. Pracowałem na początku na stanowiskach: kelner, hotelarz czy też lokaj. Obecnie moim pracodawcą jest hotel szalas. Cechują mnie bezproblemowość i opłacalność, oraz mierność i chciwość. Ukochana książka to Pretendent do ręki – Vikram Seth , najlepszy film to Jak zostać królem, z hobby to także fotografia. 

Co znajdziesz w naszych hotelu?

Hotel składa się z kilku pięter. To właśnie tutaj zamieszkasz w ciągu najbliższych dni Twojego odpoczynku. Na korytarzu możesz spotkać innych gości, a także obsługę hotelową w skład której wchodzą: panie sprzątającej, lokaj, a także obsługa kuchni hotelowej. Każdego dnia możesz skorzystać z porannego posiłku – śniadania. W ciągu dnia cały czas dostępny jest bufet, dlatego nawet jeżeli po śniadaniu będziesz głodny zawsze możesz udać się na dodatkowe drugie śniadanie. Lunch zaczyna się u Nas zazwyczaj od godziny 12.00. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy dzięki wybitnym szefom kuchni jedzenie w naszym hotelu stoi na najwyższym możliwym poziomie. Kolacje zaczynamy o 17.00 i można z niej skorzystać do 22. W hotelu znajduje się szereg udogodnień, które na pewno Cię nie zawiodą. Hotel przystosowany jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych.

hotel w środku

Opinie naszych klientów

5/5
W temacie hostelu swoją opinię chciałbym wystawić ja - Wincent Łukianiuk - prezes VFY OnLine Prefesionals. Na pewno Hotel ma zadowolonych klientów. Ja wiem, że każdy odwiedzający od razu się w nim zakocha.
Wincent Łukianiuk
Prezes VFY
5/5
Wizyta w hotelu była wspaniała. Bardzo dobrze wspominany ją z mężem. Te wspólne chwile będą na długo gościły w mojej pamięci. Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam tak szczęśliwa. Jeszcze raz bardzo dziękuję - szczególnie Pani Kasi. Pozdrawiam!
Księgowa
Prezes VFY
5/5
Nie sądziłam, że w Zakopanym może być tak piękne miejsce jakim jest Hotel Szałas. Cały pobyt oceniam i wspominam bardzo dobrze. Jest to niesamowite jak wiele pozytywnych wspomnień można mieć z jednym miejscem. Hotel - REWELACJA - zdecydowanie warto tutaj przyjechać.
Karolina Kwiatkowska
Adwokat

O Hotelu

Hotel znajduje się w samym centrum Zakopanego. Znajdziesz tutaj wspaniałe trasy górskie, a także chwile radości i  spokoju w zaciszu naszego przybytku.

Kontakt

recepcja@tamaris-zakopane.pl

12 687 597 496

Łukaszówki 13, 34-500 Zakopane